500 099 645 or 601 443 280 stay@mojaapartments.pl

Regulamin MO-JA APARTMENTS

Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie Mo-ja apartments i jest integralną częścią umowy do której zawarcia dochodzi poprzez podpisanie karty meldunkowej jak również poprzez dokonanie czynności konkludentnych, w szczególności poprzez dokonanie rezerwacji, meldunku lub zapłatę należności za pobyt w hotelu. Dokonując w/w czynności Gość potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.

Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie Mo-ja apartments przy ul. Starowiślnej 14 mieszkanie 1, 23 i 29 (Mo-ja apartments 1, 2, 3, 4 i 5) w Krakowie.

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 dnia następnego

Przyjazdy późniejsze tj. po godz. 20:00 powinny być wcześniej zgłaszane. Wszystkie późniejsze przyjazdy muszą być potwierdzone przez Mo-ja apartments.

Wynajmując apartament Gość określa czas pobytu w Mo-ja apartments. W innym przypadku przyjmuje się, że jest to jedna doba hotelowa.

W Mo-ja apartments obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do 7.00 dnia następnego.

Osoby nie zameldowane w Mo-ja apartments mogą przebywać gościnnie w apartamencie od godziny 7.00 do 22.00

Śniadania serwowane są w Mo-ja café & bistro w godzinach 8-11 dla gości, którzy wykupili taką usługę. Prosimy o wybór śniadania dzień wcześniej lub na początku przyjazdu i zgłoszenie godziny śniadania oraz wybranego menu, które znajduje się w pokoju, w Mo-ja café&bistro do godz. 19 w weekendy i do godz. 20 w tygodniu.

Rezerwacji można dokonać przez stronę booking.com lub emailem: stay@mojaapartments.pl.

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, w przypadku wcześniejszego wyjazdu należność za pobyt nie ulega zmianie.

Goście zobowiązani są zameldować się niezwłocznie po przyjeździe w Mo-ja café & bistro (recepcji). W celu potwierdzenia tożsamości Klient ma obowiązek okazania dokumentu z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz. U. z 2001 nr 87 poz.960).

Życzenie przedłużenia pobytu Gość powinien zgłosić do godziny 10.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju w recepcji lub mailowo. Przedłużenie pobytu zależy od dostępności pokoju. Za wydłużenie doby hotelowej obowiązują dopłaty: do godziny 15:00 – dopłata 50 zł, po godzinie 15:00 ‐ obowiązuje cena kolejnej doby hotelowej. Klient Mo-ja apartments nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli

nie upłynął okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.

Mo-ja apartments nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Klientów.

Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru.

Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego, dzieci pozostających pod jego opieką lub z winy odwiedzających go osób. Klient powinien zawiadomić recepcję Mo-ja apartments o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Opłata za zgubienie klucza wynosi 250 zł. W przypadku zgubienia kluczy w nocy (w godzinach 22-8) nie gwarantujemy zapewnienia drugiej pary kluczy.

W Mo-ja apartments nie przyjmujemy zwierząt.

W Mo-ja apartments nie można palić papierosów (w tym elektronicznych). Za palenie w pokoju doliczamy dodatkowo 500 zł kary.

Mo-ja apartments zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług w przypadku drasztycznego naruszenia regulaminu przez Klientów.

Dziękujemy za przestrzeganie Regulaminu!

Życzymy miłego pobytu.