500 099 645 or 601 443 280 stay@mojaapartments.pl
 

Portfolio Naszych Apartamentów

Apartament 1 – Apartament parter

 

Rodzaj łóżka: 2 łóżka podwójne (jedno z nich może być rozdzielone na dwa mniejsze 80x200).

Wielkość materaca : 160x200

Widok: widok na miasto

Rozmiar pokoju: 28,34 m2

Apartament jest zlokalizowany na parterze. Jest połączony korytarzem z Apartamentem 2 dzięki czemu można je połączyć w jeden duży apartament.

Apartament posiada część wypoczynkową, mini kuchnię, telewizor plazmowy, łazienkę i klimatyzację na cieplejsze dni.

Apartament 1 i Apartament 2 są połączone małym korytarzem, więc w przypadku większych grup nie ma problemu aby zameldować Państwa obok siebie. Wystarczy dać nam znać wcześniej.

Apartament 2 – Apartament z balkonem

 

Rodzaj łóżka: 1 łóżko podwójne i jedna podwójna sofa

Wielkość materaca : 160x200

Widok: widok na ogród, posiada balkon

Rozmiar pokoju: 30,91 m2

Apartament jest zlokalizowany na parterze i posiada balkon wychodzący na ogród. Tutaj możecie się Państwo zrelaksować i poczuć jak w domu. Jest połączony korytarzem z Apartamentem 1, dzięki czemu można je połączyć w jeden duży apartament. Apartament posiada część wypoczynkową, mini kuchnię, telewizor plazmowy, łazienkę.

Apartament 3 – Przytulny apartament deluxe z widokiem

 

Rodzaj łóżka: 1 łóżko podwójne

Wielkość materaca : 140x200

Widok: widok na ogród

Rozmiar pokoju: 12,7 m2

Najmniejszy i najsłodszy z naszych apartamentów. Idealny na romantyczny wyjazd, podróż poślubną, lub podróż w pojedynkę. Posiada piękny widok na ogród, nowoczesną przeszkloną łazienkę i małą część wypoczynkową z telewizorem plazmowym. Jest połączony korytarzem z Apartamentem 4, dzięki czemu można je połączyć w jeden duży apartament.

Apartament 3 i Apartament 4 są połączone korytarzem, a zatem jeśli pragną Państwo przyjechać np. ze znajomymi, proszę dać nam znać byśmy mogli zameldować Państwa obok siebie.

Apartament 4 – Apartament premium z widokiem na ogród

 

Rodzaj łóżka: 2 łóżka podwójne, jedno znajduje się na antresoli (jedno z łóżek może być rozdzielone na dwa mniejsze 80x200)

Wielkość materaca : 160x200

Widok: widok na ogród

Rozmiar pokoju: 27 m2

Apartament jest zlokalizowany na parterze z pięknym widokiem na ogród. Jest połączony korytarzem z Apartamentem 3, dzięki czemu można je połączyć w jeden duży apartament. Apartament posiada część wypoczynkową, mini kuchnię, telewizor plazmowy, łazienkę. Idealny na wakacje z przyjaciółmi, rodziną czy dziećmi.

Apartament typu premium z wyjściem na ogród

 

Rodzaj łóżka: 2 łóżka podwójne, jedno znajduje się na antresoli (jedno z łóżek może być rozdzielone na dwa mniejsze 80x200)

Wielkość materaca : 160x200

Widok: widok na ogród

Rozmiar pokoju: 34,6 m2

Największy z naszych apartamentów, posiada osobne wejście od ogrodu.

Apartament posiada część wypoczynkową, mini kuchnię, telewizor plazmowy, łazienkę. Idealny na wakacje z przyjaciółmi, rodziną czy dziećmi.